.

.

waase CNC Прилагодливи Rider Задните Поставува Rearset подложка за нозе Нога Остатокот Штипки За Јамаха МТ-07 MT07 FZ-07 FZ07 2013 2014 2015 година

waase CNC Прилагодливи Rider Задните Поставува Rearset подложка за нозе Нога Остатокот Штипки За Јамаха МТ-07 MT07 FZ-07 FZ07

DEN 4032.00
DEN 3830.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Количина : Еден Сет Боја : Како на сликата прикажани Поставеност на Возило : Задните (Лево и Право) Fitment : За Јамаха МТ-07 / FZ-07 2013-2016 Материјал : Висок Квалитет Палка на Алуминиум,ЦПУ Машински. Состојба : Нова резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка е за Возачот,а Не и за Патникот. Инструкции за инсталација не се вклучени.

Кон својствата

Тип На Објект:
Нога Почива
Име На Модел:
За Јамаха МТ-07 FZ-07 2013-2016
Објектот Тежина:
1.4kg
Бренд Име:
waase
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Висок Квалитет Палка на Алуминиум,ЦПУ Машински.
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Најдобри предлози во категоријата