.

.

Новиот Мотор 1-1/8 Црвена Лента Месеци Столб Адаптер За Хонда, CR/CRF/XR 80 100 125 250 450 500 650

Новиот Мотор 1-1/8 Црвена Лента Месеци Столб Адаптер За Хонда, CR/CRF/XR 80 100 125 250 450 500 650

DEN 755.52
DEN 687.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Надградба на вашиот стандардна големина барови да се посилна масти барови со оваа претстава Палка Handlebar Столб Стегач за Полнење. Овој комплет овозможува монтирање на 1-1/8 инчен (28.6 mm) заострените црти на моторцикли кои доаѓаат со 7/8 инчи (22mm) бар менгеме интегрирани во врвот тројно се стега. Детали за производот : Состојба : 100% Сосема Нов Количина : 1x Пар Handlebar Столб Стеги Материјал : 6061-T6 Алуминиум во Боја : Како на Сликата Прикажани Топ Модел : 32-40mm Менгеме Големина : Aprx 28.6 mm (1 1/8") Прилагодува акции 7/8" бар месеци да се прифати 1-1/8" масти handlebars Прецизност ЦПУ-машински палка handlebar стеги, anodised завршувањето Две-парче дизајн за лесна инсталација, завртки вклучени Додава 20mm на пораст во текот ОЕМ месеци Продаваат како еден пар Fitment : Универзална одговара на било 1-1/8" handlebar, ќе одговара на сите поголеми Спортски бренд, Улица, Надвор од Патот, АТВ & Нови АТВ и Quad Мотоцикли. (Не треба да се користи со гума поставена стеги.) * Инсталација висина на дршката бар ќе бидат воскреснати aprx 20mm. * Ве молиме имајте го ова на ум кога изборот се справи со бар.

Кон својствата

Motobike Направи:
Kawasaki,Suzuki,Ducati,Триумф,Хонда,Јамаха
Име На Модел:
HBC001
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.4kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
NICECNC
Модел и Година:
За Хонда, CR/CRF/XR 80 100 125 250 450 500 650
боја:
Црвена

Најдобри предлози во категоријата