.

.

Струење Прилагодливи Чад Шофершајбната Црна Топ-На Променлива Спојлер Бришачи За Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki BMW Ducati KTM

Струење Прилагодливи Чад Шофершајбната Црна Топ-На Променлива Спојлер Бришачи За Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki BMW Ducati KTM

DEN 1408.80
DEN 1296.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

* Мотоцикл прилагодливи шофершајбната, фиксирани на погоре од оригиналот шофершајбната, heightening за подобро главата заштита возач безбедност. *ЕЛОКСИРАНИ-за Да се спречи корозија,од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЗАВРТКИ-За долг живот. *Ал 6061 T6 палка Алуминиум *Објект е лесно да се инсталира без инструкции *Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет *ќе одговара да видови на модели. *Ветробранското стакло во Боја : Чад *CNC Алуминиумски блок : Црна *Големина : околу 27.5 см широк x 12.3 цм висок Fitment : Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki BMW KTM Aprilia Ducati бенд Со шофершајбната модели Универзална

Кон својствата

Тип На Објект:
Windscreens/Правец На Deflectors
Објектот Ширина:
27.5cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Бренд Име:
Кралската Трки
Објектот Должина:
27.5cm
Објектот Висина:
12.3cm
Име На Модел:
YFA82-1
Motobike Направи:
Јамаха
Материјал Тип:
ABS пластика и T6 палка Алуминиум

Најдобри предлози во категоријата