.

.

С. UYUE Мотоцикл преден амортизер нафта печат и прашина маска 1 сет Вклопува 97-04 SUZUKI VZ800 MARAUDER

С. UYUE Мотоцикл преден амортизер нафта печат и прашина маска 1 сет Вклопува 97-04 SUZUKI VZ800 MARAUDER

DEN 444.96
DEN 378.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ОВАА СТАВКА ЌЕ ОДГОВАРА НА СЛЕДНИТЕ МОДЕЛИ :
1997-2004 SUZUKI VZ800 MARAUDER
ВИЛУШКА ПЕЧАТ ДИМЕНЗИИ :
41mm x 53mm x 8/9.5 mm

Кон својствата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Должина:
1inch
Материјал Тип:
Мека
Објектот Ширина:
2inch
Име На Модел:
SUZUKI VZ800
Бренд Име:
DuDuDanQi
Motobike Направи:
Suzuki
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.2kg

Најдобри предлози во категоријата