.

.

Универзална 6MM Мото Додатоци Обтекател тело работа Завртки За BMW F650GS F800GS F800R F700GS Хонда CBR500R CB500F CB500X

Универзална 6MM Мото Додатоци Обтекател тело работа Завртки За BMW F650GS F800GS F800R F700GS Хонда CBR500R CB500F CB500X

DEN 404.16
DEN 384.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис :
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Алуминиум
Завршна Површина : Рек Позлата
Боја : Портокалова, Сина, Зелена, Црвена, Сребрена, Црна,Златна
Завртки се направени од високо квалитетен алуминиум кој е отпорен на корозија, многу е силен и има сјај, која ќе трае.
Погодни За :
Универзална одговара за Сите мото велосипед
Пакетот вклучува :
10 КОМПЈУТЕРИ 6 MM*20 MM Завртка Болт

Кон својствата

боја:
Зелена, Црна, Златна, Портокалова, Сребрена, Црвена, Сина
Бренд Име:
LANQIAN
Motobike Направи:
KTM,Ducati,Хонда,Aprilia,MV Агуста,Универзална,Победа,Suzuki,Јамаха,Триумф,Benelli,BMW,Харли-Дејвидсон,Kawasaki
Име На Модел:
SO2-FB-002
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Најдобри предлози во категоријата