.

.

6 Компјутери М3-M10 Хексадецимален месо тело Титан Позлатен ХСС Рака Завртка Тема Метрички Plug Допрете Вежба Битови M04 dropship

6 Компјутери М3-M10 Хексадецимален месо тело Титан Позлатен ХСС Рака Завртка Тема Метрички Plug Допрете Вежба Битови M04 dropship

DEN 347.04
DEN 295.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјал : High Speed Челик, Титаниум Позлатен Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Multicoated оптика гаранција супериорен светлина пренос и светлината Идеален за авто поправка и машини каде metric threads се наведени Погоден за мека допирање на метал, алуминиум, железо
Спецификации : Глава Дијаметар : М3,М4,М5,M6,М8,M10 Тема : М3-0.5 М4-0.7 М5-0.8 M6-1.0 М8-1.25 M10-1.5 Количина : 6 Компјутери Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 6 Pcs x Метрички Plug Допрете го

Кон својствата

Бренд Име:
YOFE
Тип:
допрете го
DIY Материјали:
Електрични
Број на Парчиња:
6
Број На Модел На:
допрете и умре

Најдобри предлози во категоријата