.

.

Црево Стеги Клешти Авто Клешти за Автомобил Поправка Црево Отстранување Алатка 45 Степен Свиткана се Справи со Клип Нерѓосувачки Поправка Алатка

Црево Стеги Клешти Авто Клешти за Автомобил Поправка Црево Отстранување Алатка 45 Степен Свиткана се Справи со Клип Нерѓосувачки

DEN 426.72
DEN 320.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики :
Се користи за да се компресира пролет тип црево прстиња во тесни места.
Вилиците се свиткани на 45 степени агол и клешти совети зглобот за да се овозможи лесен пристап до ограничени области.
На ratchet заклучување механизам има вилици се отвори.
Работи на повеќето рамни-бенд црево стеги.
Спецификација :
Материјал : 65 Mn Челик
Боја : Црвена
Тежина : околу. 264 g
Големина : прибл. 215 X 50 X 30 mm/8.46 X 1.97 Х 1.18 во
1 X Автомобил Црево Клешти

Кон својствата

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Карактеристики:
Мултифункционален
Примена:
Мулти Функционални
is_customized:
No
Бренд Име:
alloet
Plier Стил:
кинески
DIY Материјали:
Металугрија
Се Справи Со Стил:
Свиткана
Број На Модел На:
Автомобил Поправка Клешти
Тип:
Рака Менгеме Алатки

Најдобри предлози во категоријата