.

.

4PCS 1/4 6.35 mm месо тело со Дијаметар од Волфрам Карбид Брус HRC70 Ротари Машина Датотеки За Обработка на Метал Челик Легура на Коските

4PCS 1/4 6.35 mm месо тело со Дијаметар од Волфрам Карбид Брус HRC70 Ротари Машина Датотеки За Обработка на Метал Челик Легура

DEN 1440.00
DEN 1066.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите. 62g
Завршувањето на сите видови на метални калапи. Ве молиме контактирајте со нас преку Порака ако НЕ сте добиле објект во 30 дена.35 mm месо тело со Дијаметар од Волфрам Карбид Брус HRC70 Ротари Машина Датотеки За Обработка на Метал Челик Легура на Коските
Може да Процесот на различни метални и неметални, обработка цврстина би се до HRC70. Чистење на кроење,veining и заварување заеднички на кастинг, фалсификување и weldment. Висок производ обработка на квалитет, висока заврши, може процесот да се спроведе на различни висока прецизност мувла шуплина. Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас, за процесот на вашите врати предмет на ПОВРАТНИ информации и КОНТАКТ ве Молиме НЕ го остави негативен или неутрален повратни информации ако havent примен објект во 30 дена .51g 004 FX1225 175mm 12mm 25мм прибл. Погоден за обработка на овие метални и неметални, како што се леано железо, фрлија челик, имајќи челик, висока јаглероден челик, хром-никел легиран, бронза, месинг, и керамички плочки, мермер, жад, коска, итн. Ние нема да бидат одговорни за испорака или за осигурување на трошоците настанати во враќањето точка назад кон нас.35 mm Ротари Машина Датотека
ПРЕВОЗОТ Наредби обично се испраќаат надвор во 1-2 работни дена (главно во рамките на 24hours) преку Кина пост Воздух.
Материјал : Волфрам карбид месо тело со дијаметар : 6.35 mm(1/4") Цврстина : може до HRC70 Модел Должина на Ножот дијаметар на Нож должина Нето Тежина 001 DX1009 150mm 10мм 8мм прибл. Внатрешниот дупка површината на машини делови завршувањето. 56g 003 FX1020 170mm 10мм 20mm прибл. ве молиме да се чувствуваат слободни да се е-мејл нашата услуга специјалисти 8 Часа на Ден. На поштарина и пакување на плаќање НЕМА да бидат вратени. ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние се прогласи. Лесен за употреба, безбедна и сигурна, може да го намали трудот интензитет, подобрување на работната средина. Во случај дека вашиот производ е расипан во секој случај. ве молиме НЕ го остави негативен или неутрален повратни информации ако havent примен објект во 30 дена. Тоа ќе биде од 7 до 25 дена да испорача . не го покривајте предмети кои биле злоупотребени. Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации. мора да контактирате со нас за ПОБРЗО, а потоа вратете го во рок од 7 Дена од денот на приемот. Ве молиме изберете некои локалните продавачи. Долг живот, издржливост е 10 пати поголема од високо-брзински челик алатка за сечење, 200 пати повисока од мали мелење тркала. прирачници итн.Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО. По тоа е испраќаат. Голем број на механички делови chamfer, круг и жлебот за обработка. Вистински транзит време варира. нормално така ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем. Ова вклучува пакување. Доаѓањето време зависи од некои фактори и различните области на Оваа табела само што нудат референца на пристигнување време, не значи дека ние испорака на сите од следните земји. Се враќа&Warrantry Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика гаранција. Ако нема одговор во рок од 24 Часа(работен ден) . Ако ви се врати на точка купени од нас. Може да го замени petiole мали тркала, и нема прашина загадувањето. ние ќе ги провери со post office. Mail транзит време е наведено погоре најдобри проценува но не гарантира. и тогаш ја или рефундирање на каква било исчезнати објект.
НОВИ 4 PCS 1/4" 6. ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија
. 48g 002 CX1020 170mm 10мм 19. бидејќи имаме споменато превозот време постојано. 5 Дена во Неделата . Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош.

Кон својствата

Датотека Намалување Тип:
Двоен-намалување на
Забите тип:
Среден-заби
Бренд Име:
KEELRONL
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
15070039S02
Тип:
Ротари Датотеки
is_customized:
Yes
Материјал:
Волфрам Карбид
Количина:
4pcs
Материјал:
Волфрам Карбид
Месо тело дијаметар:
Цврстина:
може да се нагоре за да го HRC70

Најдобри предлози во категоријата