.

.

8 Магнетни Вежба Битови + 1 Прецизност Шрафцигер Torx Комплет Наместен Поправка Алатки G08 Капка брод

8 Магнетни Вежба Битови + 1 Прецизност Шрафцигер Torx Комплет Наместен Поправка Алатки G08 Капка брод

DEN 475.68
DEN 395.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : не ' Рѓосувачки челик & Алуминиумска Глава + Chrome Vanadium Челик месо тело Боја : како што е прикажано на сл Опис Содржат 9 Бита што одговара на повеќето заеднички треба во нашиот секојдневен живот, бита може да се чуваат во справи со лесно, така што ќе може да се донесе овој кул gadget на пригоден начин. Тоа е одлично за дом, канцеларија, електроника, хоби и сл. Карактеристики и Детали
Шрафцигер големина : Крос : PH0 PH1 PH2 PH3 збор : 3мм 4mm 5mm 6mm Нож должина : 98 мм се Справи со долго : 120 mm Количина : 1 сет
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x 9 во 1 Шрафцигер сет

Кон својствата

Бренд Име:
TOOZO
Карактеристики:
Мултифункционален
Завртка Тип На Глава:
Сет

Најдобри предлози во категоријата