.

.

LAOA 6inch/ 8inch Жица Машина Индустриски одделение жица Клешти Професионални pincer клешти Висока Цврстина Домаќинство Сечење Клешти

LAOA 6inch/ 8inch Жица Машина Индустриски одделение жица Клешти Професионални pincer клешти Висока Цврстина Домаќинство Сечење

DEN 959.52
DEN 720.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


LAOA
За Производите
1.Фабриката контрола стандард е супериорен во однос на домашните и меѓународните стандарди.
ние да се потрудиме да се задоволат клиент е подготвен и побарувачката на квалитет.
2.Ќе го добиете она што го плаќаат.Сите производи се вистински опис во нашата продавница.
Ве молиме прочитајте опис на производот внимателно.
3.Ако имате било какви прашања во врска со производот.Ве молиме оставете порака за нас.
Ние ќе се обиде да обезбеди повеќе високо квалитетни стоки и услуги.
За Плати
Поддршка на кредитна картичка(ЈЕНИ, и Долар)、 Web Money(WM),TT,Запад Унија , Qiwi паричник, Boleto(Бразил), SOFORT Банкарство , Alipay , итн.
За Превозот
1.По потврдувањето на нарачката, Ние ќе го испратам мојот пратката во рок од 72 часа (Освен одмор). порано ќе се плати, побрзо ќе се добие објект.
2.Сите испратени парцела, што обезбеди следење на информации. Ако сте во можност да ги пратите пратката, ве молиме контактирајте со нас.
3.Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса;ве молиме проверете на царинската политика на свој место.
4.Поради меѓународниот парцела треба да преку царината. Така парцела транспорт време може да има некоја разлика.Ова е неизбежна. Ако долго време не прими пратката.Ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.
(Над превозот време само како референца.)
Совети
1.Како да се справи со оштетен производи?
Ние ќе ги провери секој пакет пред да ја испратите.
Ако примите парцела, најде дека надворешното пакување штета.
Ве молиме да снимите видео кога се отвори парцела. (ова е многу важно
Ако пратката е отворена или да се користи.Ве молиме купувачот ги сноси одговорност за своите.
2.Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
3.Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
4.Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би
Повеќе прашања, ве молиме кликнете :

Кон својствата

Големина(инчен):
6inch, 8inch
Материјал:
Хром Vanadium
Тип:
Заклучување Клешти
Примена:
Мулти Функционални
Карактеристики:
Изолирани
Број На Модел На:
LA111218,LA111316
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Plier Стил:
Јапонски
Се Справи Со Стил:
Свиткана
Бренд Име:
LAOA

Најдобри предлози во категоријата