.

.

Y 0.6 Прецизност Шрафцигер Про Техника Завртка Возачот Посебно за iPhone 6s за Apple Види Поправка Висок Квалитет Рака Алатка

Y 0.6 Прецизност Шрафцигер Про Техника Завртка Возачот Посебно за iPhone 6s за Apple Види Поправка Висок Квалитет Рака Алатка

DEN 77.76
DEN 74.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики :
Y 0.6 Висока Прецизност Шрафцигер Поправка Алатка
Специјален челик S2 Челик шрафцигер малку.
Лого вртливата капа и брзо вртење вртливата капа да помогне за подобрување на работа ефикасност.
По термичка обработка, титаниум позлата, парична казна изработка и издржливи, многу удобно да се користи.
Не се лизга се справи со дизајн.
Овој висок квалитет и прецизност шрафцигер се користи за мобилен телефон, за i Phone 6 S поправка.
Спецификација :
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина : прибл. 120 X 15 X 10мм/4.72 X 0.59 X 0.39"
1 X Завртка Возачот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Кон својствата

Пакет:
Под 5Pcs
Големина:
approx. 120 X 15 X 10mm
is_customized:
Yes
Магнетно:
No
Тип:
Шрафцигер Сет
Навој На Главата Големина:
како се покаже
Со Рачка Или Не:
Yes
Бренд Име:
alloet
Карактеристики:
Мултифункционален
Број На Модел На:
Завртка возачот
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Завртка Тип На Глава:
Други

Најдобри предлози во категоријата