.

.

HX ОТВОРЕНО FT-02 Отворено Тактички Инженер Секира,Оружје Областа Камп Секира, Планински Секира Отворено Кампување Axe

HX ОТВОРЕНО FT-02 Отворено Тактички Инженер Секира,Оружје Областа Камп Секира, Планински Секира Отворено Кампување Axe

DEN 3739.20
DEN 3515.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Целосна должина : 33 CM Нож должина : 9.6 CM Сечилото дебелина : 5 MM Тежина : 742 G (без додатоци) Површина : титаниум-обложено камен миење Рачка Материјал : G10 не се лизга се справи со Цврстина : 58 HRC Карактеристики : различни додатоци слободни комбинација

Кон својствата

Карактеристики:
Експлозија-доказ,Мултифункционални
Вкупна Должина:
49.5 cm
Секира Главата Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Бренд Име:
HX НА ОТВОРЕНО
Тип:
Други
Рачка Материјал:
Други
Тежина:
1.2
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
FT-02
Секира Главата Тип:
Еден малку

Најдобри предлози во категоријата