.

.

Flexsteel 3 Парчиња Приклучок Адаптер Поставите 1/4 3/8 1/2 Инчи Cordless Хексадецимален Вежба Малку Влијание Одделение Орев Возачот

Flexsteel 3 Парчиња Приклучок Адаптер Поставите 1/4 3/8 1/2 Инчи Cordless Хексадецимален Вежба Малку Влијание Одделение Орев

DEN 239.04
DEN 227.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Клиентите Кои Bougt Овој Предмет Исто Така Се Купи :
Flexsteel 3 Парчиња Приклучок Адаптер Поставите 1/4 3/8 1/2 Инчи Cordless Хексадецимален Вежба Малку Влијание Одделение Орев Возачот
Descripción :
Се прилагодува и приклучоци за напојување вежби и возачи Вклучува 1/4"(Lenth 65mm), 3/8"(Lenth 65mm) и 1/2"(Lenth 73mm) се вози влијание одделение адаптери 1/4" месо тело 2-3/4" вкупна должина Материјал : 6150 Тежина : 100g/set Аретир топката на секој адаптер за secure socket задржување Пакување вклучуваат : 3 x Приклучок за Носител на
Флексибилна Алатка, Флексибилни Живот
Flexsteel tools нуди различни рака и моќ алатки и стручни надворешна трговија сервис како извори на сите наши деловни партнери и потенцијалните странски клиенти во светот. Наша цел е да понудат добар квалитет на производи со многу повеќе конкурентна цена и најдобра услуга како професионална агенција. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат клиенти барања и извори на најсоодветен производи за нив .
Нашата Компанија Се Покаже

Кон својствата

Навој На Главата Големина:
3pcs
Завртка Тип На Глава:
Филипс
Карактеристики:
Мултифункционален
Број На Модел На:
C202
Бренд Име:
flexsteel
is_customized:
Yes
Магнетно:
No
Со Рачка Или Не:
No
Материјал:
Хром-vanadium Челик
Пакет:
Под 5Pcs
Тип:
приклучок адаптер
Количина:
3pcs
Вклучуваат:
3pcs Приклучок Адаптер Сет
Големина:
1/4 3/8 1/2 Inch

Најдобри предлози во категоријата