.

.

Нерѓосувачки Челик нож Пеперутка Обука Нож бамбус форма заковки пеперутка нож balisong нож бесплатен превозот

Нерѓосувачки Челик нож Пеперутка Обука Нож бамбус форма заковки пеперутка нож balisong нож бесплатен превозот

DEN 613.92
DEN 583.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

САД $ 15.46 /парче US $ 13.70 /парче US $ 12.98 /парче US $ 13.31 /парче US $ 18.97 /парче US $ 13.40 /парче US $ 18.97 /парче
Вкупна Должина : 240 mm
Должина на ножот : 98mm
Се справи со должина : 135 mm
Сечилото дебелина : 3мм
Сечилото материјал : Нерѓосувачки Челик
Тежина : 145 G
Тешко степен : 56 HRC
површина : сребро.
Рачка материјал : Нерѓосувачки Челик
Пакет : подарок кутија+Најлон кеса

Кон својствата

is_customized:
Yes
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Swayboo
DIY Материјали:
Дрво
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
BKC-29
Тип:
Виткање Сечилото На Нож
Примена:
Обука Нож

Најдобри предлози во категоријата