.

.

До 2015 Отворено Karambit нож Лов Ножеви Кампување Алатка за Опстанок Тактички Нож од Нерѓосувачки челик шкорпија ноктот нож freeshipping

До 2015 Отворено Karambit нож Лов Ножеви Кампување Алатка за Опстанок Тактички Нож од Нерѓосувачки челик шкорпија ноктот нож

DEN 683.04
DEN 649.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Вкупна должина : 16cm
Должина на ножот : 7.9 cm
Се справи со должина : 8.9 cm Сечилото материјал : не ' Рѓосувачки челик Рачка материјал : Mikata ИЛИ Смола
Сечилото ширина : 4.1 cm(најширока точка)
Цврстина 59-60 HRC
Сечилото дебелина : 0.41 cm
Тежина : 230 g (со обвивка)
Површина : Ре-priming

Кон својствата

боја:
црна и да го покрие, кафеава и маска, црна и кожа, кафеава и кожа
is_customized:
Yes
Примена:
Кампување Нож
Бренд Име:
Swayboo
DIY Материјали:
Металугрија
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
SK012
Тип:
Фиксна Сечилото На Нож
Рачка Материјал:
Mikata &Смола

Најдобри предлози во категоријата