.

.

13 во 1 Прецизност Шрафцигер Сет за iPhone 7 6 6S 5 4 Samsung iPad HTC Мобилен Телефон Таблет PC repair алатки страна постави алатка

13 во 1 Прецизност Шрафцигер Сет за iPhone 7 6 6S 5 4 Samsung iPad HTC Мобилен Телефон Таблет PC repair алатки страна постави

DEN 335.52
DEN 319.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


13 Во 1 Мини Мулти-Функција на Магнетното Прецизност Шрафцигер Сет за i Phone 7 6 6 S 5 4 i Pad Xiaomi Huawei Мобилен Телефон Таблет КОМПЈУТЕР
Опис : Три крило шрафцигер. Долго вратило,лесно да пристапите до длабоко завртки. Мини големина,удобен за носење. Пластична рачка, удобно да зафат. Добар помошник за поправка и одржување. 5 x Torx Битови : T2, T3, T4, T5, T6 -За некои завртки на мобилни телефони, лаптопи, таблети, компјутери, хард дискови, Macbook, Macbook air, Ретината Macbook 2010-2012 година и други апарати. 2 x Филипс Битови : +1.5 (PH000), +2.0 (PH00) -За случај завртки и некои внатрешни & надворешниот завртки за Macbook, Mac Book Pro & лаптоп, паметни телефони & i Phone 4/4s, i Phone 5/5s и други апарати. 2 x 5 Точка Pentalobe Битови : ★0.8, ★1.2 -За somes завртки за i Phone 6 6 Plus 6 S 5 5 S 4 4 S, Mac Book и други апарати. 2 x Три Крило Битови : Y 0.6, Y 2.0 -За i Phone 7 и 7 плус Медиум Плоча, некои внатрешни шрафовите на Mac Book Pro, i Pad и други паметни телефони. 2 x Рамен Битови : -1.5, -2.0 -За intenal на i Phone 4 и 4s 5 G и многу други апарати. Она што Ќе Добиете 13 1 Заврши Мини Screwdrivers Отворање Поправка Алатка за Полнење Купувачот се Обрне Внимание ве Молам : 1. Алатката може да има прашина или изглед мали дефект,тоа не влијае на функцијата. 2. Големина ние мери може да се 1~3мм грешка,ве молиме бидете сигурни дека не им е грижа. 3. Цената НЕ вклучува данок. 4. Ние секогаш ја прогласи / напише вистинската вредност на Царинската управа.Ако сакате да ја прогласи ниска вредност за да се избегне данок,ве молиме оставете порака кога ќе се направи ред,ви благодарам! Пет-ѕвезда : 0.8 1.2
Дупчиња : 2.0
Филипс : 1.2 1.5 2.0
Torx : T3 T4 T5 T6

Кон својствата

Завртка Тип На Глава:
Torx,Дупчиња,Хексадецимален,Филипс,5-Точка
Пакет:
10-19Pcs
Навој На Главата Големина:
Прецизност Шрафцигер Сет
Карактеристики:
Мини,Мултифункционални,Не се лизга
Со Рачка Или Не:
Yes
Број На Модел На:
Torx,Дупчиња,Филипс,5-Точка
Магнетно:
Yes
Бренд Име:
kaisi
is_customized:
Yes
Тип:
Шрафцигер Сет
Материјал:
Хром-vanadium Челик
Тип:
за Nintendo Wii DS DS Lite Поправка
Карактеристики:
Мултифункционален,Не се лизга,Изолирани
Број На Модел На:
Паметен Телефон На Поправка Алатка За Полнење
Модел:
за Apple MacBook Лаптоп батерии поправка
N:
прецизност шрафцигер
Функција:
Loptop Поправка Отворање Алатка

Најдобри предлози во категоријата