.

.

NMSAFETY Нов производ СТП работа ракавици носат-отпорни, безбедносни ракавици за работници кои работат ракавица luvas trabalho

NMSAFETY Нов производ СТП работа ракавици носат-отпорни, безбедносни ракавици за работници кои работат ракавица luvas trabalho

DEN 143.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


започнете
крај 1.NMSAFETY Сива СТП Безбедност на Работа Заштитни Ракавици Работа ракавици Механичар Ракавици. 2. Совршен за ракување со мали компоненти и спроведување на прецизност работи. 3. Обезбедуваат супериорен удобност. 4. Ретко слој на пудра за поголема флексибилност. 5. Дизајниран за светло должност задачи. 6. Текстура СТП дава овие ракавици подобар стисок и comport. 7. Материјали : 13 Мерач Најлон, Spandex, СТП (полиуретан) 8. Количина : 3 пара
а). Објектот ќе биде прогласен на ниска вредност да им помогне на купувачите се избегне увозни давачки. Во повеќето случаи, купувачите нема да се оданочува од страна на царината. Но, ве молам да се напомене дека купувачот е одговорен за било увозни давачки и локални даночни доколку постои каква било. б). Ние работиме напорно и паметни да ги исполни вашите барања. Но, ако имате било каков проблем при примање на пратката, ве молиме контактирајте не преку порака или Трговија со Датот. Ние ќе се вратам на вас во 24 часа и да работат со вас, додека не се задоволни. Ве молиме НЕ се отвори спор пред да комуницира со нас. c). Кога испораката, ве молиме проверете до вашиот парцела пред потпишан тоа. Ако најдете парцела е unnormal, може да одбие да го потпише. а). Нарачки ќе биде предаден во рамките на обработка дена по плаќање на проверка. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да трае 24 часа, за Ali Express да се потврди плаќањето. б). Ние само брод да се потврди цел адреса. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. c). Бесплатен Превозот само за Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet,ITELLA.За време на испорака за 30-45 дена. Ако сакате да го користите на комерцијални express, ние ќе ви помогнат да трае најмалку 12% на товар. а). Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинална состојба. б). Купувачот плаќа врати превозот. c). Ако приносот е резултат на нашите грешки, ќе понуди поштенски надомест, само на стандардните пораки. И тоа треба да биде одобрен од страна на клиентите пред враќање. а). Кога сте задоволни со вашата нарачка, ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК. Исто така, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас. б). Ако, на било кои причини не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа, да работат со вас, додека не се задоволни. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3 -ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие се еднакви на негативен фидбек.

Кон својствата

боја:
Големина 7S PU1350 ГР, Големина 8M PU1350 ГР, Големина 9L PU1350 ГР, 10XL PU1350 ГР, 11XXL PU1350 ГР
Класификација:
Работни Ракавици
Материјал:
Полиуретански
Големина:
7,8,9,10,11
Број На Модел На:
PU1350-ГР
Бренд Име:
nmsafety
Материјал:
13 Мерач Плетени Најлон лагер & Полиуретан
ХС:
6116100091
Ракавици Апликација:
Предавање на индустрија
Сертификат:
EN388 4131
боја:
бела, Црна, Сива
Дише Fuction:
добро
Дали може да се мијат:
Yes
Складирање:
Запечатени, Сува, се Избегне светлина
Помалку Од 1000 Парови Трговија На Големо Цена:
Насловна страница (на Големо производи)
Над 1000 Парови Трговија На Големо Цена :
Контактирајте со нас onlie или Оставете порака

Најдобри предлози во категоријата