.

.

Нови Преносни Батеријата Воздух Езерцето Напојува Пумпа Резерви Кислород За Аквариум Риба Резервоарот Капка Брод

Нови Преносни Батеријата Воздух Езерцето Напојува Пумпа Резерви Кислород За Аквариум Риба Резервоарот Капка Брод

DEN 289.92
DEN 240.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Батеријата Напојува Преносни Воздушна Пумпа за Аквариум Риба Резервоарот мора да има за итни испади. Високи перформанси на Батеријата Напојува Аквариум Воздушна Пумпа обезбедува доволно струење за транспорт на риби или изолирање на риба додека одгледување. Компактен дизајн Батеријата Напојува Риба Резервоарот Воздушна Пумпа со моќен мотор. Станува збор за висок притисок на излез совршен за протеини skimmers, кислород реактори и други уреди. Еден штекер Преносни Риба Резервоарот Воздушна Пумпа карактеристики пластична конструкција со ON/OFF прекинувач и челик, спојувалка за каиш. Напојување : Две 1.5 V Големина D батерии ( не се вклучени ) Работата :
За да инсталирате два дела од еден батеријата во објектот;
За да вметнете затворен етилен пластична цевка (со воздух прстен) во штекер;
За да вметнете крајот со воздух прстен во вода а потоа connet на напојување. Материјал : Пластични Големина(L*W*H) : 14.2 cm x 7.8 cm x 4.1 cm/5.54" x 3.05" x 1.6"(приближно) Боја : Сина Количина : 1 компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 1 x Преносни Аквариум Воздушна Пумпа 1 x Воздух Камен со Цевка

Кон својствата

Бренд Име:
SAILFLO
Структура:
Други
моќност:
Други
Гориво:
Други
Притисок:
Други

Најдобри предлози во категоријата