.

.

Wholesales 10pcs 5V-6VDC Минијатурни Вакуум Пумпа Мини Воздушна Пумпа 100KPa 370 Моторни воздушна пумпа

Wholesales 10pcs 5V-6VDC Минијатурни Вакуум Пумпа Мини Воздушна Пумпа 100KPa 370 Моторни воздушна пумпа

DEN 2207.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

W holesales 10pcs 5 V-6 VDC Минијатурни Вакуум Пумпа Мини Воздушна Пумпа 100 KPa 370 Моторни воздушна пумпа
Спецификации : Може да биде Вакуум Пумпа или Воздушна Пумпа,Многу Stronge! номинална напон DC 4.5 V не-оптоварување тековната 0.35 соодветен напон DC 3 V-5 V притисок спектар 400-650mmhg максимална вакуум > -350mmhg тежина 60 G

Кон својствата

Број На Модел На:
9506
Употреба:
Воздушна Пумпа
Standard or Nonstandard:
Стандард
моќност:
-
Теорија:
-
Притисок:
-
Примена:
-
Структура:
-
Гориво:
-
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата