.

.

MOONROCY Капка Превозот Мода Накит Кубни ZirconiaRose Златна Боја Кристал Прстени Мода Ветување Свадба Прстен за Жените подарок

MOONROCY Капка Превозот Мода Накит Кубни ZirconiaRose Златна Боја Кристал Прстени Мода Ветување Свадба Прстен за Жените подарок

DEN 111.84
DEN 89.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјал : Увезени Еко-пријателски Легура & Австриската Кристал Боја : Како фотографии Позлата : Роза златна Боја, Големина : 5.5=16mm, 6.5=17mm, 8=18mm, 9=19mm Тема : Објект употреба на Увезени Еко-пријателски Легури ,па тоа нема да исчезнат за долго време и нема да hypersusceptibility.

Кон својствата

Прстен Големина:
5.5, 6.5, 8, 9
Метална боја:
Роуз Златна Боја
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Површината Ширина:
5mm
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
MOONROCY
Број На Модел На:
R
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина,Подарок,Свадба
Поставување:
австрискиот кристално
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Најдобри предлози во категоријата