.

.

Виножито Геј Накит од не 'Рѓосувачки Челик Кристал Свадба Прстени За Жените И Мажите ЛГБТ Љубители' Шарени Прстен Расположение Bagues

Виножито Геј Накит од не 'Рѓосувачки Челик Кристал Свадба Прстени За Жените И Мажите ЛГБТ Љубители' Шарени Прстен Расположение

DEN 124.32
DEN 117.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Виножито Геј Накит од не 'Рѓосувачки Челик Кристал Свадба Прстени За Жените И Мажите ЛГБТ Љубители' Шарени Прстен Расположение Bagues
Материјал : Врвен Квалитет Титаниум Нерѓосувачки Челик + кристал
Големина на : НИ Големина 6 - НИ Size 12
Ширина : околу 8 mm
Тежина : околу 5 грама
Пакет : opp едноставна поединечно завиткани

Кон својствата

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Титаниум,Цинк Легура
Број На Модел На:
RNG2009
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
8мм
Бренд Име:
SHEAUTY
Функција:
ЛГБТ Љубителите на' Виножито прстени
Големина:
US 6-US 12
Функција 01:
хомосексуалните прстени за жени и мажи
Функција 02:
Титаниум челик ЛГБТ Бендови Прстени

Најдобри предлози во категоријата