.

.

BOROSA природни австралиската камен bang прстен electroplated злато природен зелен камен прилагодливи прстен druzy накит мода G1035

BOROSA природни австралиската камен bang прстен electroplated злато природен зелен камен прилагодливи прстен druzy накит мода

DEN 1464.00
DEN 1318.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјал : Природни Австралија зелен камен Камен Големина : Прибл. 20~22x14~16mm Дебелина : 5~7mm Прстен Големина : 6~7.8 Тежина : Околу. 9.7~10.8 g Облик : Слободна форма Метал заврши : златна боја OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд

Кон својствата

Бренд Име:
BOROSA
Пол:
Жените
Материјал:
Камен
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
G1035
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
злато боја
Површината Ширина:
Камен Големина
Камен големина:
Прибл. 20~22x14~16mm
Дебелина:
Прибл.5~7mm
Тежина:
Approx. 9.7~10.8g
Прстен Големина:
Прибл. 6~7.8
Материјал:
зелен камен
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените

Најдобри предлози во категоријата