.

.

Vnox Мажите Рок Панк Прстен Злато-боја Голема Црна CZ Камен Прстен, Мажите Накит Кул Лав Главата Училиште Партија Прстени

Vnox Мажите Рок Панк Прстен Злато-боја Голема Црна CZ Камен Прстен, Мажите Накит Кул Лав Главата Училиште Партија Прстени

DEN 335.52
DEN 252.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ [Бренд] vnox
[Број на модел] РК-303 B
[Позлатен ] 3 слоеви на Вакуум IP Позлатен
[Боја] црна боја
[Ширина ] 20mm
ФУНКЦИЈА :
Мажите Рок Панк Прстен Накит
316 L не ' Рѓосувачки Челик материјал, Не се алергични.
Погодни За Било Која Страна.
Одговара Млади и Зрелост машки и двете.
Исто Така, Специјален Подарок За Вашите Пријатели
ПРОИЗВОД ФОТОГРАФИИ
ПРСТЕН ГОЛЕМИНА МЕРЕЊЕ
Сад, Русија големина Велика Британија Бразил големина Франција големина Јапонија големина на Периметар (внатре) 5 15.7 0.5 J 12 49 9 49 6 16.5 0.5 L 14 52 12 52 7 17.3 O 17 54 14 55 8 18.1 П 19 57 16 57 9 18.9 S 21 59 18 59 10 19.8 0.5 Т 24 62 20 62 11 20.6 0.5 V 26 64 23 65 12 21.4 0.5 X 28 67 25 68 13 22.3 31 69 27 70 14 23.1 33 72 29 72.5
Користете помали јажето ќе се подобри
Мерка јаже мора да се стегне(многу важно)
Мерка 2-3 пати ,се мери во милиметри
1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
СЕ ВРАТИ И НАПЛАТА
Ако Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт. Ви Благодариме!
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ
Да се избегне било каков допир со comestice,парфем,коса гел итн киселост супстанција ,накит ќе исчезнат
Полетување кога swiming ,бидејќи тоа ќе се оксидира ако допир со хлорид во базен
Полетување кога ќе пот многу, таму ќе биде хемиска реакција која води кон црна точка се појави
SGS СЕРТИФИКАТ
ЗА VNOX НАКИТ
VNOX е млада,активни бренд,нашата цел е да им даде на нашите клиенти страст,декорација на вашиот живот,го направат вашиот живот повеќе деликатна.

Кон својствата

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11
Метална боја:
18k злато позлатен
Број На Модел На:
РК-303B
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
VNOX
Повод:
Партија
Стил:
Панк
Површината Ширина:
20mm
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Пол:
Мажи
Материјал:
Кубен Циркони
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Моден
големина стандард:
САД Големина 7 8 9 10 11
Стил:
мажите панк прстен

Најдобри предлози во категоријата