.

.

Цвеќиња Прстен Multicolor Morganite Гранат Накит Мода Жените Партија Jewelrys 925 Sterling Silver Прстени Големина 6 7 8 / 9 S0646

Цвеќиња Прстен Multicolor Morganite Гранат Накит Мода Жените Партија Jewelrys 925 Sterling Silver Прстени Големина 6 7 8 / 9

DEN 477.60
DEN 291.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Контакт Со Нас На :
Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.
Топло Совети :
Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!
Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!
Превозот :
Тоа ќе капи за 30-45 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.
Ние го цениме вашето разбирање и трпение!
Плаќање :
Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

Кон својствата

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Број На Модел На:
S0451
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
ЌЕ CHUANG
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Скапоцен камен
Тип На Објект:
Прстени
Поставување Тип:
Канал поставување
Земја на Производство:
Хонг Конг
is_customized:
Yes
Повод:
Годишнина
квалитет:
ААА+ Квалитет
Земја на Производство:
Хонг Конг
Подружница:
сребро позлатен
Површината Ширина:
слика
Функција:
Моден
Компатибилност:
Партија

Најдобри предлози во категоријата