.

.

100-Уникатен 1 Buc Сребро Позлатен Природни Зголеми Розевиот Кварц Вода Капка Форма Прилагодливи Камен Прст Прстен Накит

100-Уникатен 1 Buc Сребро Позлатен Природни Зголеми Розевиот Кварц Вода Капка Форма Прилагодливи Камен Прст Прстен Накит

DEN 110.88
DEN 84.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100-Уникатен 1 Buc Сребро Позлатен Природни Зголеми Розевиот Кварц Вода Капка Форма Прилагодливи Камен Прст Прстен Накит
Количина : 1 Buc
Големина на : (приближно) 20 X17 mm
Тежина : (приближно) 5 g/еез
Состојба : Нова
Конверзија : 25.4 mm=1 инч, 5carats=1 грам
Ве молиме внимание : ќе добиете слични парчиња како слика.
Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.
Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Белешки
Нашето време на испорака е нормално 15 до 25 дена, но затоа што тоа е рамно меѓународни воздухопловната, понекогаш тоа може да биде одложен малку или исчезнати. Ако не го добиете вашиот објект во рок од 25 дена, ве молиме да не ми даде негативни повратни информации и не се отвори случајот. По 25 дена, ако сеуште не сте го добиете вашиот предмети, ве молиме e-mail мене, па јас може да го реши ситуацијата побрзо. Јас цел за добра комуникација како и одлична бизнис репутација и не негативни повратни информации или спорови. Ви благодариме за секој клиент. Вашето задоволство е моја #1 целта. Ако навистина не може да го прифати нашиот пратката политика,ве молиме двојно размислете пред да купите. За било какви прашања, се чувствуваат слободни да побарате од нас пред да ја купите.
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )
Ви благодариме и среќен шопинг

Кон својствата

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Материјал:
Камен
Обликотшема:
Капка Вода
Повод:
Партија
Површината Ширина:
16mm
Број На Модел На:
Unbranded
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Никој
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Функција:
Декорација
Метали Тип:
сребро позлатен

Најдобри предлози во категоријата