.

.

Yumfeel Нова Мода Накит, Прстени Метал со Антички Позлатен Кристал Прстени за Жена

Yumfeel Нова Мода Накит, Прстени Метал со Антички Позлатен Кристал Прстени за Жена

DEN 143.52
DEN 129.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2016 година Нови Модни Накит, Прстени Метал со Антички Злато Позлатен и Кристално Прстени за Жена БРЕНД : Yumfeel Накит МАТЕРИЈАЛ : Ziny ПОЗЛАТА Алуминиум : Антички Сребрен Позлатен ГЛАВНИОТ КАМЕН : Кристал ЕКОЛОШКИ СТАНДАРДИ : Европа & Никел, Олово, Кадмиум слободни

Кон својствата

Прстен Големина:
7, 8
Метална боја:
Античкиот Злато Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
yumfeel
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Број На Модел На:
R1303
Функција:
Моден
Површината Ширина:
31*22mm

Најдобри предлози во категоријата