.

.

Топла Природен Бисер Прстен Црна и Златна боја, отворајќи Пурпурна Кубни Циркони трговија на Големо трендовски жените додатоци накит, Прстени

Топла Природен Бисер Прстен Црна и Златна боја, отворајќи Пурпурна Кубни Циркони трговија на Големо трендовски жените додатоци

DEN 1025.76
DEN 605.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


НАС & МОЖАТ да AU/GB/велика БРИТАНИЈА MK/DE Бразил, Швајцарија, Јапонија Прстен Внатре ЦИРА(mm) 5 5 J 1/2 15.7 9 9.50 9 49 6 6 L 1/2 16.5 12 12.75 12 51.8 7 7 N 1/2 17.3 15 15.25 14 54.4 8 8 P 1/2 18 17 17.75 16 56.9 9 9 R 1/2 19 20 19.75 18 59.5 10 10 Т 1/2 20 22 22 20 62.1

Кон својствата

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Метална боја:
Црна Позлатен Пиштол
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Метали Тип:
Месинг,Бакар
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
MYZR14143
Површината Ширина:
20mm
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
YLMyself
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
is_customized:
Yes
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Боја 1:
црна и златна боја
Бисер:
природен бисер
CZ (Големина на & Количина) 1:
RS1.5=4pcs
CZ (Големина на & Количина) 2:
RS8.0=2 парчиња
CZ (Големина на & Количина) 3:
RS10.1=1pcs
производ тежина:
9.6 g (приближно)
Ширина:
20 mm
Метал Тип:
Месинг (Олово бесплатно)
Пакување:
Вакумирани (нема воздух)
Способност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака

Најдобри предлози во категоријата