.

.

DreamCarnival 1989 Розова Бела Создадени Бисери Гроздобер Прстен за Жените Пурпурна CZ Frauenringe Готски Mujeres anillo Перла Wholesales

DreamCarnival 1989 Розова Бела Создадени Бисери Гроздобер Прстен за Жените Пурпурна CZ Frauenringe Готски Mujeres anillo Перла

DEN 771.84
DEN 394.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


АКО ВИ ТРЕБА ОВОЈ ПОДАРОК КУТИЈА, ВЕ МОЛИМЕ КЛИКНИ ЗА ДА СЕ КУПИ.
ЗА НАРАЧКИ РАКУВА СО ALIEPXRESS, ПОДАРОК КУТИЈА ЌЕ СЕ ИСПРАЌААТ ОДДЕЛНО.

Кон својствата

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Метална боја:
Црна Позлатен Пиштол
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Дувачкиот
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Стил:
Тренди
Површината Ширина:
20mm
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Повод:
Свадба
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
ZR14143
Бренд Име:
dreamcarnival1989
is_customized:
Yes
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Тежина:
9.6 g
Материјал:
Синтетички Кубни Циркони
CZ (Големина на & Количина) :
РС 1.5 x 4 парчиња
Бисер (Големина На & Количина):
Крем Бела, 2 парчиња ; Розова боја, 1 парче
димензија:
2 cm
бисери:
Образован Свежа Вода За Бисери
Пакување:
Вакуум амбалажа и Брод во Кутија Брановидни
Бесплатен превозот :
Со Aliexpress Стандард За Испорака

Најдобри предлози во категоријата