.

.

DreamCarnival 1989 Канадски Maple Leaf Срце Облик Гроздобер Прстен за Жените Хип Хоп Црното Злато Боја Циркони Годишнината Anillos

DreamCarnival 1989 Канадски Maple Leaf Срце Облик Гроздобер Прстен за Жените Хип Хоп Црното Злато Боја Циркони Годишнината Anillos

DEN 771.84
DEN 463.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


почеток на крајот
]
АКО ВИ ТРЕБА ОВОЈ ПОДАРОК КУТИЈА, ВЕ МОЛИМЕ КЛИКНИ ЗА ДА СЕ КУПИ.
ЗА НАРАЧКИ РАКУВА СО ALIEPXRESS, ПОДАРОК КУТИЈА ЌЕ СЕ ИСПРАЌААТ ОДДЕЛНО.

Кон својствата

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Метална боја:
Црна Позлатен Пиштол
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
ZR14168
Метали Тип:
Дувачкиот
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Површината Ширина:
20mm
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
dreamcarnival1989
Повод:
Партија
is_customized:
Yes
Стил:
Панк
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Тежина:
13.8 g
Материјал:
Синтетички Кубни Циркони
Кубен Циркони:
Повеќе
CZ (Големина на & Количина) 1:
RS1.5
CZ (Големина на & Количина) 2:
RS2.25
CZ (Големина на & Количина) 3:
RS3.0
димензија:
2.7 cm
боја:
Црното злато боја
Пакување:
вакуум амбалажа
Подарок кутија:
Од Опција, ве молиме да контактирате со услуга за

Најдобри предлози во категоријата