.

.

MOONROCY се Зголеми Златна Боја Нов Бесплатен Превозот Кубни Циркони Кристал Прстени Мода Накит трговија на големо Партија за жените Подарок

MOONROCY се Зголеми Златна Боја Нов Бесплатен Превозот Кубни Циркони Кристал Прстени Мода Накит трговија на големо Партија за

DEN 426.24
DEN 341.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјал : Увезени Еко-пријателски Легура & Австриската Кристал Боја : Како фотографии Големина : 5.5=16mm,6.5=17mm,8=18mm,9=19mm Тема : Објект употреба на Увезени Еко-пријателски Легури ,па тоа нема да исчезнат за долго време и нема да hypersusceptibility.

Кон својствата

Прстен Големина:
5.5, 6.5, 8, 9
Метална боја:
Роуз Златна Боја, Платина Позлатен
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Бренд Име:
MOONROCY
Обликотшема:
Геометриски
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
J0113B
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
бакарни легури
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина,Подарок,Свадба
Поставување:
австрискиот кристално

Најдобри предлози во категоријата