.

.

Висок Квалитет на Светлината Блокирање на Европската Завеси Ткаенина За Дневна Соба Везени Voile Drape Панел Sheers За Спалната соба AG112&3

Висок Квалитет на Светлината Блокирање на Европската Завеси Ткаенина За Дневна Соба Везени Voile Drape Панел Sheers За Спалната

DEN 1042.56
DEN 709.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ќе треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и да се обезбеди објект ќе биде вратен во добра состојба, со оригинално пакување.Ако не сте задоволни со нашите производи,се надеваме дека ќе може да се поврзете со нас однапред,и ние ќе се потрудиме да ги реши вашите проблеми. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
• Доколку големината не е погодна за вас, ве молиме контактирајте со нас.
Обработка начин :
Совети :
1.5-1% парцели ќе бидат проверени и може да наплаќаат некои тарифа. Враќање & Exchange * Ако ние испрати на погрешен стил или погрешна боја, ние би можеле да ви вратат парите или reship. На курирска служба товарни треба да се плати од страна на купувачот. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Ние НЕ сме ОДГОВОРНИ за загубени пакети. Со цел да се намали купувачот увоз данок или дури и ослободени купувачот од увоз доход, ние ќе го прогласи објектот со многу помалку вредност од реалната цена на клиентот плаќа за објектот. Слика како резултат на фотографија состојба можеби има хроматските аберации, ако не сте сигурни за бои,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот.Повратни информации причината каде што се добива погрешна за нас.65 метри
5. Завеса и tulle се продава одделно!
2.Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака. * Ние ја проверите нашите производи, еден по еден пред да се спакуваат и да брод за да бидете сигурни дека количината и во добра состојба. Не се Вклучени : Tieback/Tassle/монистра
6. Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број еднаш за вашиот пакет се испраќаат надвор,Транзит време варира со различни превозот методи. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. На помала декларирана вредност нема да се одрази на вкупната цена која ја плаќаат од страна на корисникот или пазарната цена за предмет, и можеби нема да биде погодна за оние земји со различни посебни тарифни стандард. Надевам Дека Ќе Уживате Во Вашата Шопинг!!
. Продавачот Ветување * Ажурирање на нови објекти во нашата продавница секојдневно.(ние испрати страна на меѓународните парцела,на оданочување ретко се случило во некои земји) 5). * Ако ви се допаѓа нашите производи,ве молиме да ни даваат пофалби. Забелешки 1. Превозот 1). Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.Должина : Слободно да ја прилагодите, Max е 2. * Сакате можете да ни нудат 5-Ѕвезда повратни информации како награда. * Вашата е-пошта обично ќе се одговори во рок од 24 часа,Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Кога ќе примите објектот, ве молиме да ги проверите квалитетот и квантитетот на време. Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга.ние се многу подготвени да комуницираат со вас за да ги подобриме нашите услуги. Повратна информација * задоволството на Клиентите е нашиот опстанок.Завеса Width= 2 пати прачка/железнички ширина. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку.

Оставете Порака за Да ни Кажете Ако Ви Требаат Посебни Големина на :
Фото Шоу
•Завеси width=2 XA(Двапати на прачка или песната wodth)
•Завеси должина=B/C/D (До вашиот прозорец височина)
• Ако вашиот прозорец завеса ширина е повеќе од 3 метри , Ние предлагаме Две Парчиња за целата завеса .

Кон својствата

Големина:
W100cm X H260cm, W150cm X H260cm, W200cm X H260cm, W250cm X H260cm, W300cm X H260cm, W350cm X H260cm, W400cm X H260cm, W500cm X H260cm
Обработка:
Кука, Род Џеб Процес, Без Процес, Материјал, Се Повлече Pleated Лента, Прстен Процес
Употреба:
Кафе,Канцеларија,Дома,Во Болница,Хотел
Тип:
Завесата
Шема:
Извезена
Инсталација Тип:
Страна Инсталација
Материјал:
Крпа Завеса + Voile Завеса
Локација:
прозорецот
Формат:
јаже
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Техника:
Ткаени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Стил:
Европа
Број На Модел На:
112
Бренд Име:
Tiyana
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Флорални
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот

Најдобри предлози во категоријата