.

.

1 BUC/Многу Voile Солидна Прозорец Завеса Tulle Ткаенина Завеси дневната Соба Чиста Дома Декорација Скрининг Завеси

1 BUC/Многу Voile Солидна Прозорец Завеса Tulle Ткаенина Завеси дневната Соба Чиста Дома Декорација Скрининг Завеси

DEN 263.52
DEN 251.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Големина:
W100cm x H200cm, W100cm x H270cm, W150cm x H270cm, W200cm x H270cm, W250cm x H270cm, W300cm x H270cm, W350cm x H270cm, W400cm x H270cm, W450cm x H270cm, W500cm x H270cm
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Бренд Име:
ISINOTEX
Техника:
Ткаени
Употреба:
Дома,Хотел,Кафе
Шема:
Pleated
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Пастирски
Локација:
прозорецот
Материјал:
100% Полиестер
Формат:
јаже
Функција:
Translucidus
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Тип:
Завесата
Инсталација Тип:
Вграден-во
Број На Модел На:
Цветни Tulle Voile

Најдобри предлози во категоријата