.

.

LZM-15G 0.1-1GPM 0.5-4LPM Течен Проток Метар Цевка Тип Rotameter Вода Flowmeter

LZM-15G 0.1-1GPM 0.5-4LPM Течен Проток Метар Цевка Тип Rotameter Вода Flowmeter

DEN 1103.52
DEN 883.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


LZM-15 G 0.1-1 GPM 0.5-4 LPM Течен Проток Метар Цевка Тип Rotameter Вода Flowmeter
Спецификација :
Име на производ : Flowmeter
Материјал : Стакло, Од Нерѓосувачки Челик, Од Пластични
Мерка range : 0.1-1 GPM, 0.5-4 LPM
Интерфејс внатре дијаметар : 20mm
Инсталација : Вертикална инсталација
Течност медиум : Вода
Должина : 210mm
Weigth : 171g
Пакет : 1 PC Flowmeter
Испорака :
1. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.
2. DHL/UPS/Federal Express обично трае околу 3-7 работни дена до дестинацијата. И тоа е за 5-10 работни денови од ЕМС или ТНТ. Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Парцела трае 7 до 30 дена да брод на светот.
3. Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Плаќање :
Во моментов, Aliexpress прифати Виза, Мастеркард, Western Union, QIWI и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.
Гаранција и Гаранција :
1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување
2. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.
3. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
4. За било какви предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.
Други Политики :
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ве молиме оставете ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по приемот на стоката, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. И ние ќе го прават истото. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по примање на тоа, ние ќе се обидеме нашите најдобри напори за поддршка на вас.
3. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе се обиде да одговори на вас како е можно поскоро.
4. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Само-услуга Шопинг Процес :

Кон својствата

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
0.1-1GPM 0.5-4LPM

Најдобри предлози во категоријата