.

.

Замена на Проектор Светилка ELPLP54 за EPSON PowerLite РК 705HD / 79 / S7 / S8+ / W7 / H309A / H309C / H310C / H311B / H311C ект

Замена на Проектор Светилка ELPLP54 за EPSON PowerLite РК 705HD / 79 / S7 / S8+ / W7 / H309A / H309C / H310C / H311B / H311C

DEN 1248.00
DEN 948.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Замена на Проектор Светилка ELPLP54 за EPSON Power Lite РК 705 HD / 79 / S7 / S8+ / W7 / H309 A / H309 C / H310 C / H311 B / H311 C ект 1)Дел број : ELPLP54 / V13 H010 L54
2)број на Моделот :
EX31 / EX71 / EX51 / EB-S72 / EB-X72 / EB-S7 / EB-X7 / EB-W7 / EB-S82 / EB-S8 / EB-X8 / EB-W8 / EB-X8e / ЕЈ-TW450 / Power Lite РК 705 HD / Power Lite 79 / Power Lite S7 / Power Lite S8+ / Power Lite W7 / H309 A / H309 C / H310 C / H311 B / H311 C / H312 A / H312 B / H312 C / H327 A / H327 C / H328 A / H328 B / H328 C / H331 A / H331 C
3)Светилка тип : Замена Голи Светилка со Генерички Домување
4)го Оценувате моќ : 175 W
5) Lamplife : >2000h
6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома
7)Гаранција : 5 месеци
Снабдувач Ветување : Ние одговорите на вашите пораки во рок од 24 часа. Ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас вашите прашања. За било незадоволен со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да објавите ниски оценки (на пример, како 1 или 2 ѕвезди на секое од полињата) или Неутрални и Негативни повратни информации, на повратните информации и рејтингот не може да се ревидира еднаш ќе ја објавите тоа, што е уште поважно, тоа се решава ништо за вашиот проблем. Ние секогаш ќе се обидува нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Ви благодариме на соработката.

Кон својствата

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
PowerLite РК 705HD / PowerLite 79
Функција:
Замена На Проектор Светилка
Светилка Модул:
ELPLP54 / V13H010L54
Светилка Живот:
2000h/3000h
Гаранција:
150days
Wattage:
175W
lamparas:
proyector
bombillas:
Светилки

Најдобри предлози во категоријата