.

.

BORUiT XM-L2 LED Headlamp 1000lm 5-Режим на Фарови Батерија USB Пренослив Кампување Лов Главата Светилка Факел Фенер со 18650

BORUiT XM-L2 LED Headlamp 1000lm 5-Режим на Фарови Батерија USB Пренослив Кампување Лов Главата Светилка Факел Фенер со 18650

DEN 1176.00
DEN 882.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Функција : ★ 5 ОСВЕТЛУВАЊЕ НАЧИНИ : Висока светла Средината на светла - Ниска светла - Strobe - СОС, Повеќе режим се достапни. ★ Водоотпорен Главата Факел : Супер светло Микро USB Водоотпорен Headlamp голема LED излез цел живот може да до 100,000 часа. ★ Портата за Micro USB полнење : Микро USB порта директно полнење за headlamp ★ Како Моќ Банка : Општи USB излезен порт кој може да се прошири на батеријата работни часови на мобилен телефон и други electrocics во итни случаи. ★ ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : 30-Дена Пари Наплата Гаранција & 12-Месеци Замена Гаранција. Едноставно не контактирате доколку ви треба помош или замена единица. Спецификација : 3 LED Модел : High - Средно Ниско - Strobe - СОС (Бела светлина) LED Светилки : XML L2 време на Полнење : 7-8 H Работно Време : 5-6 Часа Водоотпорен го Оценувате : IPX4, секојдневно водоотпорен, rainproof главата светлина Напојување : 2*18650 Батерии PCB Батерија : капацитетот на Батеријата : 3.7 V 1800m Ah overcharged заштити + Anti-Обратна батерија Батеријата спецификација : 2x 18650 2200m Ah li-ion батерија (вклучени)(Кога батерии полн погон тоа може да го поддржи headlamp работи со Висока mode with 4 часа и Ниска режим работи за 12 часа). Пакет се Вклучени : 1x XML L2 LED Headlamp 2x 18650 Батерии 1x AC Полнач за батерии 1x Автомобил Полнач Белешки : ве Молиме не го стави во вода директно иако се работи и во поројниот дожд. Ве молиме извадете ја батеријата ако не го користите за долго време и се стави на ладно и суво место да се спаси. Не сјај директно во очи во случај на било каква можна штета резултат од интензивна светлина. 100% Задоволството На Клиентите Гарантира : 30 Ден Парите Назад Гаранција 12 Месеци Замена Гаранција. Плаќање : -Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : -со Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму. -Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. Превозот : -ве Молиме да обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. (Ако сте од Русија, ве Молиме оставете ги вашите име и презиме. Тоа е многу важно) -Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по уплатата. -Превозот ќе биде низ целиот свет преку e Packet/Кина пост воздух mail/UPS/FEDEX/DHL/ЕМС. -Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест. -Ве молиме проверете предмети кога се доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш. Ние ќе се направи потврдување и испраќање сте нов. Гаранција : -1 години производство гаранција; Ние ќе ги нудиме на вашето слободно нови делови или додатоци со бесплатен превозот во текот на 3 месеци по купувањето. Ние ќе им понуди бесплатни нови делови или додатоци, но треба да се плати за некои превозот надомест ако повеќе од 3 месеци помалку од 1 година. -Неисправни проблем е да се поднесе во рок од 7 работни дена по производ е дадено; -Превозот на штета мора да се поднесе во рок од 5 работни дена по производ е доставен. -Ве молиме да ни покаже фотографија или видео ако се случува проблеми на производи. Ве молиме Имајте во предвид : -Увозни давачки, даноци и давачки кои не се опфатени во превозот цена. -Купувачи сноси одговорност за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има). -За нашите клиенти од Бразил : ако изберете било курир, ве молиме оставете го вашиот даночен број, така што се осигураме дека нашиот испорака нормално.

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Ладно Бела
Тип На Објект:
Предните светла
сертификација:
RoHS,CE
Цел:
Кампување Лов И Риболов Пренослива Светилка
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Бренд Име:
BORUIT
Wattage:
10W
Број На Модел На:
EHL0487 Boruit Headlamp RJ-2157
Водоотпорен:
Yes
Зрак Агол:
60°
Извор На Светлина:
LED
Модел на LED Монистра:
XML L2
Тип:
Б XM-L2 LED Headlamp Батерија
5 Работен Режим:
Висока Средна Ниска Strobe - СОС
Напојување:
2x Батерија 18650
Осветленоста:
1000 lumens
Функција:
USB Полнење Headlamp Фенерче
Функција:
Водоотпорен Отворен Подигаат Главата Светилка
се применуваат:
Отворено Тактички Светло Факел Светлина
Апликации:
Преносни Фенер за Лов, Риболов
Употреба:
Велосипедизам Headlamp LED Светла Велосипед
Пакетот Вклучува:
Headlamp+AC Полнач+Автомобил Полнач+Батеријата

Најдобри предлози во категоријата