.

.

Убави Девојки Мемо Налепница Мемо Подлога Знамиња Лепливи Белешки Училиште Материјали

Убави Девојки Мемо Налепница Мемо Подлога Знамиња Лепливи Белешки Училиште Материјали

DEN 88.80
DEN 75.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


големина : 12*38mm/20*70mm/40*70mm

Кон својствата

Стил:
Мемо Влошки
Функција:
Декорација
Функција:
Самолепливи
Број На Модел На:
L8231
Лепило Или Не:
Yes
Магнетизам:
No
кориснички:
Yes
Бренд Име:
mengtai

Најдобри предлози во категоријата