.

.

1pack/многу Kawaii Бојата на Вазна, Стои Мемо подлога Бележник за да ја Објавите на Леплива забелешка Memopad Пишување нула подлога за статистика училиште материјали

1pack/многу Kawaii Бојата на Вазна, Стои Мемо подлога Бележник за да ја Објавите на Леплива забелешка Memopad Пишување нула

DEN 30.24
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис На Производот :
Големина : околу 105*60mm,како слика покажува.
Тежина : околу 10g секој пакет.
Количина : . 15sheets секој пакет, 1lot=1pack.
Пакување : Пластична кеса.
Материјал : Убаво на хартија.
ние ќе се пакувам и, ве молам, не грижете се за превозот.

Кон својствата

боја:
Случајно боја
Стил:
Мемо Влошки
кориснички:
No
Функција:
Самолепливи
Функција:
Декорација
Бренд Име:
leaffei
Лепило Или Не:
Yes
Број На Модел На:
N161020A
Магнетизам:
No

Најдобри предлози во категоријата