.

.

Б5 А5 А6 Шарени Сепаратор Страници (5 Листови) за Спирална Лаптоп, Одделни Додатен Трудови за Лабава лист Лаптоп 2 Парчиња/Многу

Б5 А5 А6 Шарени Сепаратор Страници (5 Листови) за Спирална Лаптоп, Одделни Додатен Трудови за Лабава лист Лаптоп 2 Парчиња/Многу

DEN 191.04
DEN 191.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

боја:
шарени
Големина:
B5, A5, A6
Страна Обврзувачки Режим:
Спирала
Со Заклучување:
No
Маска Цврстина:
Мека Copybook
Бренд Име:
SmartBao
Маска Материјал:
Хартија
Тип:
Додатен Трудови
Стил:
Симпатична
Стил:
Спирала
Број На Модел На:
no56
Внатрешните Страници:
5 листови
Употреба:
separator страници
Употреба:
separator страници
боја:
Розова, сина, црвена, црна

Најдобри предлози во категоријата