.

.

6 Компјутери / Пакет Нови Љубовни Девојка Транспарентен Дневник Деко Пост Тоа Имајте На Ум Kawaii Налепници Лепливи Белешки За Декорација Етикетата

6 Компјутери / Пакет Нови Љубовни Девојка Транспарентен Дневник Деко Пост Тоа Имајте На Ум Kawaii Налепници Лепливи Белешки

DEN 50.88
DEN 46.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


[xlmodel]-[custom]-[25522] Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал ПВЦ Тежина За : 20g Боја Multicolor Големина 16.5 x 11cm Пакување Листа : 1 * Налепница Забелешка :
Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ
поради боја приказ на различни монитори.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[40147] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

Кон својствата

Лепило Или Не:
Yes
Магнетизам:
No
Функција:
Декорација
Функција:
Самолепливи
Број На Модел На:
NO
кориснички:
No
Стил:
Мемо Влошки

Најдобри предлози во категоријата