.

.

Нови година Kraft хартија картичка, поклопецот за патник лаптоп додатен хартија може да пакет картичка и други во лаптоп спирала училиште материјали

Нови година Kraft хартија картичка, поклопецот за патник лаптоп додатен хартија може да пакет картичка и други во лаптоп

DEN 47.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Почитувани, ова внатре картичка holer за патниците лаптоп картичката во држачот, многу добар квалитет.

Кон својствата

боја:
23x21cm (standerd), 19x16cm(џеб), 19x12cm( пасош), 30x12cm (А5 големина)
Големина:
kraft card cover
Бренд Име:
HATIMRY
Страна Обврзувачки Режим:
Спирала
Број На Модел На:
NB201603060002
Со Заклучување:
No
Маска Материјал:
Kraft
Маска Цврстина:
Мека Copybook
Стил:
Гроздобер
Употреба:
Патување Весник
Тип:
Додатен Трудови
Стил:
Спирала
Внатрешните Страници:
karft картичка маска
Употреба:
маска

Најдобри предлози во категоријата