.

.

6 Компјутери / Пакет Среќен Живот Дневник Декоративни Налепници Транспарентен Милениче Нов Телефон Налепници Дневник Налепници Бележник-хартија

6 Компјутери / Пакет Среќен Живот Дневник Декоративни Налепници Транспарентен Милениче Нов Телефон Налепници Дневник Налепници

DEN 48.00
DEN 43.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


[xlmodel]-[custom]-[25522] Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал ПВЦ Тежина За : 20g Боја Како Слики со Големина 14 X 10cm Пакување Листа : 1 * Налепница Забелешка :
Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ
поради боја приказ на различни монитори.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[40147] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

Кон својствата

Стил:
Мемо Влошки
кориснички:
No
Број На Модел На:
NO
Функција:
Самолепливи
Функција:
Декорација
Лепило Или Не:
Yes
Магнетизам:
No

Најдобри предлози во категоријата