.

.

висок квалитет на патници весник лаптоп refiller хартија 5 типови 3 големина на хартија за патник книги замени училиште материјали

висок квалитет на патници весник лаптоп refiller хартија 5 типови 3 големина на хартија за патник книги замени училиште

DEN 95.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

боја:
бела празно, бела линија, бели клетки, Kraft линија
Големина:
11x21cm, 9x16cm, 9X12cm, 14.5x20cm(A5)
Страна Обврзувачки Режим:
Спирала
Со Заклучување:
No
Маска Цврстина:
Тешко Copybook
Бренд Име:
HATIMRY
Стил:
Гроздобер
Употреба:
Патување Весник
Тип:
Додатен Трудови
Број На Модел На:
NB201603060001
Стил:
Спирала
Внатрешните Страници:
36 лист
Маска Материјал:
страница хартија
Употреба:
промена на хартија

Најдобри предлози во категоријата