.

.

5N OFC Мека Аудио надградба Кабел За AKG Q701 K702 K271s 240s K271 K272 K240 K141 K171 K181 K267 K712 Слушалки Слушалка LN004707

5N OFC Мека Аудио надградба Кабел За AKG Q701 K702 K271s 240s K271 K272 K240 K141 K171 K181 K267 K712 Слушалки Слушалка LN004707

DEN 528.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Т ем Состојба : Brand New без retailpackage.
Овој кабел е Чиста 5 N OFC жица и направени со ПРАТЕНИЦИТЕ Hi Fi конектори , дијаметар на кабелот е 3мм, Мека и лесна тежина. Должина : 1.3 m
Имаме 2 видови на боја сега. Тие се "Сива и Црна" и "Црна и Црвена" ве Молиме да ни остават порака за боја сакате. кога ќе ги нарачате. Или на друго место ќе shipt тоа по случаен избор за вас.
Ние тест секој кабел користете слушалки пред брод надвор. 100% Безбеден купи.
Овој уред е компатибилен со следново :
Q701,K702,K271 S,K271 MKII,K240 S,K240 MK2, AKG K141 K171 K181 K240 K267 K271 K712 , Пионер HDJ2000 и, исто така, Reloop RHP-20 или кое било друго со оние специфични конектори.
= ===Следниве слики се за Црвена и Црна Боја====
Она што е во пакет :
5 N OFC Мека Аудио надградба Кабел За AKG Q701 K702 K271s 240s Слушалки Слушалка
Ние нудиме на светот превозот. Од Мали парцели превозот време, обично во рок од 15 дена за 45 дена за поголемиот дел од земјата. (Ако од експрес, како што се ЕМС DHL обично 10 до 15 дена)
Ние ќе брод надвор од објектот во рок од 3 до 15days по плаќање е потврдено (некои предмети треба да се производство толку бавно)
Нашите превозот methord вклучуваат : EUB, хонг конг ПОСТ ,EMS, DHL и сл.
Купувачот pls напишете име и адреса јасно ,ние ќе не презема никаква одговорност за погрешно име или погрешна адреса .
Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса.
На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите.
Ние може да прилагодено hifi earpone аудио кабел за вас со вашиот ум, ве Молиме испратете ни порака ако ви треба обичај слушалка кабел .
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги,pls ни остави активни повратни информации.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги ,pls контактирајте со нас прво, пред да ја напушти негативни повратни информации,и ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Никаков проблем не е проблем, Само контактирајте со нас.
30 дена гаранција. Пред да ви испрати предмети, имаме направено квалитет гарантиран од страна на професионални П. В.
Ако имате на следните прашања, ве молиме контактирајте со нас.
1.Било DOA или неисправни(не поради злоупотреба), ве молиме контактирајте со нас во 7days.
2.Било оштетени или исчезнати, ве молиме да се задржи оригиналната состојба и да се соберат на слика на докази, а потоа обратете ни се во потрага по некои детали.
3.Човекот-направени demage не се вклучени.
Дополнително, за наплата или размена, на превозот надомест ќе биде исплатен од вас.
Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни нудат со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел не.

Кон својствата

Пакет:
Yes
Бренд Име:
EachDIY
Број На Модел На:
Q701 K702 K271s 240s K271 K272 K240 K141 K171 K181 K267 K712
боја:
црвена,црна
Големина:
earphone cable
Тип На Објект:
Слушалка Кабли

Најдобри предлози во категоријата