.

.

Alwup Слушалка Додатоци Слушалки Случај Торба Преносни Слушалка Earbuds Тешко Кутија простор за Мемориска Картичка USB Кабел Mini Слушалка

Alwup Слушалка Додатоци Слушалки Случај Торба Преносни Слушалка Earbuds Тешко Кутија простор за Мемориска Картичка USB Кабел

DEN 153.60
DEN 92.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Alwup Слушалка Додатоци Слушалки Случај Торба Преносни Слушалка Earbuds Тешко Кутија простор за Мемориска Картичка USB Кабел Mini Слушалка

Кон својствата

Бренд Име:
ALWUP
Тип На Објект:
Кеси
Големина:
11.5cm*8cm*5cm /7.5cm*7.5cm*5cm
Број На Модел На:
B01-Б/B01-S
Пакет:
No
Материјал:
СТП+ЕВА
B01-Б Големина:
11.5 cm*8см*5cm
B01-S Големина:
7.5 cm*7.5 cm*5cm
функција 1:
Слушалка Кеси
Карактеристика 2:
слушалка кутии
функција 3:
слушалка случај
карактеристика 4:
headphone случај
Карактеристика 5:
headphone торба
Функција 6:
Пренослива Торба
Карактеристика 7:
складирање торба
Функција 8:
мемориска картичка торба

Најдобри предлози во категоријата