.

.

Bluetooth Слушалки Earplug Earmuff Кристал Силикони Earplugs Earmuffs Bluetooth Слушалки Додатоци Earmuffs

Bluetooth Слушалки Earplug Earmuff Кристал Силикони Earplugs Earmuffs Bluetooth Слушалки Додатоци Earmuffs

DEN 287.52
DEN 259.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Спецификации : Производ : earplug earmuff Материјал : Силикон Боја : Crystal
Почитувани пријатели,ве молиме забелешка на Слушалка Звучници големината која ви е потребна кога ќе се направи ред,ви благодарам!
Слушалка Звучници/труба дијаметар : 10мм-мала големина 11-12mm-средни 13-14mm-голема големина

Кон својствата

Бренд Име:
TRANSCTEGO
Тип На Објект:
Уво Влошки
Големина:
5*5*5mm
боја:
Бела
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
EP-03
Пакет:
No
Тип:
Кристал earplugs

Најдобри предлози во категоријата