.

.

Плус Големина Mens Врвни Мода Лето Лабава Baggy Хип-хоп Секојдневен Шорцеви Панталоните Сива Боја, Голема Момче Слободно Шорцеви 2XL-7XL

Плус Големина Mens Врвни Мода Лето Лабава Baggy Хип-хоп Секојдневен Шорцеви Панталоните Сива Боја, Голема Момче Слободно Шорцеви

DEN 1055.52
DEN 960.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Големина Должина Хип Бедрото Висина тежина 2 XL 50cm 112cm 70cm 165-175cm 60-70kg 3 XL 52cm 116cm 74cm 170-180cm 70-85kg 4 XL 54cm 120cm 78cm 175-185cm 87.5-97.5 kg 5 XL 56cm 125cm 82cm 180-190cm 97.5-115kg 6 XL 58cm 140cm 84cm 180-190cm 115-само 130 кг 7 XL 60cm 158cm 88cm 185-195cm 130-145kg ЗАБЕЛЕШКА :
1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.
2.Доколку се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да контакт со нас,ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.
(1cm=0.393 инчен, 1kg=2.2 lb)

Кон својствата

Големина:
XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Шорцеви
Број На Модел На:
Нови
Шаблон Тип:
Цврста
Должина:
Knee Length
Бренд Име:
YueYueAngel
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Редовни
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Лабава

Најдобри предлози во категоријата