.

.

4-Агол Кревет Пребивање Крошна Комарец Нето за Кралицата/Кралот Големина Кревет 190*210*240cm (Црна)

4-Агол Кревет Пребивање Крошна Комарец Нето за Кралицата/Кралот Големина Кревет 190*210*240cm (Црна)

DEN 889.92
Залиха
Достапно за вашата нарачка


9434 Производи Се Препорачува
Материјал : Полиестер Платно Големина : 190cm(W) x210cm(L) × 240(H) Влакна финост : 50 D. мека и дише, квалитетот Четири (4) отвори Хардвер : (4) подлога, (4) завртка hooks Material : Полиестер Ткаенини
Големина : 190cm(W) x210cm(L) × 240(H)
Влакна финост : 50 D. мека и дише, квалитетот
Четири (4) отвори
Хардвер : (4) подлога, (4) завртка куките
Боја : црна
Тој има четири (4) агли со топ-циклуси да висат од таванот или се врзуваат околу кревет мислења.
Идеално одговара на кралицата и кралот големина кревети за да се создаде романтична се погледне и инсталира брзо.
Исто така, може да се користи за да се опкружувачки на седење или на отворен простор.
Тој е исто така вклучени.
Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и голо око боја разлика.
Пакетот Вклучува : 1 x Кревет Пребивање Комарец Нето
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Кон својствата

Применливи Луѓе:
Универзална
Употреба:
Патување,Отворено,Кампување,Дома
Бренд Име:
Deoxygene
Функција:
Insecticide Третирани,Укината
Тип:
КАКО PICTRUE ПРИКАЖАНИ
Возрасна Група:
сите луѓе

Најдобри предлози во категоријата