.

.

Полна боја чаршаф опремени лист,Реактивен печатење на листови bedsheet кревети,постелнина,кревет за душек покрие Бела боја Сиво Црна #38

Полна боја чаршаф опремени лист,Реактивен печатење на листови bedsheet кревети,постелнина,кревет за душек покрие Бела боја Сиво

DEN 984.00
DEN 689.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Полна Боја Опремени Лист
(Уживаат во шарени живот)
Содржат една опремени лист
90x190 Длабоко 26cm/90x190 Длабоко 36cm
120x200 Длабоко 26cm /120x200 Длабоко 36cm
140x193 Длабоко 26cm/140x193 Dee стр 36cm
153x193 Длабоко 26cm/153x193 Длабоко 36cm
185x205 Длабоко 26cm/185x205 Длабоко 36cm
200x200 Длабоко 26cm/200x200 Длабоко 36cm
200x220 Длабоко 26cm/200x220 Длабоко 36cm
150x200 Длабоко 26cm/180x200 Длабоко 26cm
Материјал : Полиестер
Содржи : Еден Опремени Лист
Извршување Стандард : GB/T 22844-2009 GB 18401 Б
Потсетник
1.Дигиталниот imageswe екранот имаат најмногу точни боја е можно. Сепак, се должи на разликите во компјутерски монитори, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.
2.Ние не сме одговорни за било увозни давачки.
3.Ако ви треба побрзо изразат испорака како EMS/UPS/FEDEX/DHL/ТНТ, pls контактирајте со нас пред исплата, само додадете малку пари.
Перење

Кон својствата

Големина:
90x190 Deep 26cm, 120x200 Deep 36cm, 153x193 Deep 26cm, 153x193 Deep 36cm, 185x205 Deep 26cm, 185x205 Deep 36cm, 200x200 Deep 26cm, 200x200 Deep 36cm, 200x220 Deep 26cm, 200x220 Deep 36cm, 150x200 Deep 26cm, 180x200 Deep 26cm
Бренд Име:
Магијата Babg
Тип:
опремени лист
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Twill
Возрасна Група:
Возрасни лица
Шаблон Тип:
Цврста
одделение:
одделение А
Тежина:
450G-800G
Шема:
Обична Обоена
Ткаенина Count:
30
тема count:
300TC

Најдобри предлози во категоријата