.

.

Мека/Топло Корални руно сомот ќебе лист фрлиле ќебе дома кревет троседот декорација ќебе (1.5,1.8,2.3)*2м

Мека/Топло Корални руно сомот ќебе лист фрлиле ќебе дома кревет троседот декорација ќебе (1.5,1.8,2.3)*2м

DEN 575.52
DEN 547.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

удобно и топло, корални руно сомот ќебе ќебе фрлиле ќебе постелнина ќебе (1.5,1.8,2.3)*2.0 m
големина : Твин : 200*120cm 400 G Целост : 200*150cm 700 G Кралицата : 200*180cm 800 G
Ова ќебе е малку Тенка,може да се користи во Пролет,лето или есен, Кликнете тука за да добиете повеќе избор
Пинк
Портокалова Роза Зелена Сина Браун

Кон својствата

Големина:
Full, Queen, Twin
Пополнување:
Полиестер
Техника:
Ткаени
Употреба:
Дома
Шема:
Обична Обоена
Постојаност На Боја (Одделение):
4
одделение:
квалитет
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
Стил:
Американски Стил
Материјал:
100% Полиестер
Број На Модел На:
ќебе

Најдобри предлози во категоријата