.

.

Супер меки и топли корални руно сомот ќебе чаршаф Plaid ќебе фрли постелнина ќебе (1.5,1.8,2.3)*2м

Супер меки и топли корални руно сомот ќебе чаршаф Plaid ќебе фрли постелнина ќебе (1.5,1.8,2.3)*2м

DEN 570.24
DEN 542.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Супер меки и топли корални руно сомот ќебе чаршаф Plaid ќебе фрли постелнина ќебе (1.5,1.8,2.3)*2м
За дебелина : Ова ќебе 's тежина е 200 GSM,за употреба во Пролет,summber и есен
Боја 1
Бојата 2
Боја 3
Бојата 4

Кон својствата

Големина:
180x200cm, 150x200cm, 200x120cm
Пополнување:
Полиестер
Техника:
Ткаени
Употреба:
Дома
Шема:
Печатени
Постојаност На Боја (Одделение):
4
одделение:
квалитет
Шаблон Тип:
Plaid
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
Стил:
Европа
Материјал:
100% Полиестер
Тежина:
200 GSM
Број На Модел На:
ќебе

Најдобри предлози во категоријата